Dwie złote płyty dla SLU! Peja i Decks podsumowują sprzedaż!

18.01.13 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Podczas, gdy ciągle rośnie sprzedaż ostatniej płyty Slums Attack „CNO2”, przypomniały o sobie wcześniejsze wydawnictwa Peji oraz Slums Attack. Złotem pokryło się wydawnictwo dvd „Piętnastak” oraz album „Fturując” z 2006 roku

- DVD „Piętnastak” sprzedało się w ilości ponad 5.000 egzemplarzy, za co ten format nośnika dostaje w Polsce złoto – mówi Peja. – Brakuje nam nieco ponad 5.000 tysięcy sprzedanych płyt audio tego wydawnictwa, by i ono pokryło się złotem. Natomiast złote 15.000 przekroczyła sprzedaż albumu „Fturując” z 2006 roku, czyli kompilacji z gościnnymi udziałami wydanej tuż przed premierą płyty "Szacunek ludzi ulicy”, który to album sięga już platyny. Platyna czeka także na album "Na serio”, solowe wydawnictwo, Peji jednak w tym przypadku brakuje trochę więcej.

- Bardzo dobrze ma się także sprzedaż wydanej w połowie września 2012 roku płyty „CNO2” – kontynuuje Decks. – pod koniec stycznia zliczymy wszystko i może znów będzie okazja do świętowania. To podsumowanie, to tak naprawdę forma podziękowania dla naszych fanów. Dzięki Wam sprzedajemy największą ilość płyt na rynku. Dziękujemy za zaufanie! – dodaje.

Peja i Slums Attack ma na koncie 11 albumów studyjnych, 1 kompilację oraz 1 wydawnictwo live i dvd.

Sam Peja ma już w tej chwili na koncie trzy platynowe oraz 9 złotych płyt.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+