Ostatnia relacja z pracy nad nową płytą CNO2

18.08.12 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Przed Wami piąta i ostatnia relacja z prac nad nową płytą Slums Attack "CNO2", której premiera odbędzie się już 15 września 2012! Rychu i Darek bonusowo wzbogacili filmik stricte tematycznymi gratkami oraz ironiczno-humorystycznymi scenami zarejestrowanymi w przerwie działań. Przypominamy, że dostępny jest preorder limitowanej 2cd edycji specjalnej CNO2. Hip hop jest wciąż żywy, człowiek!


„CNO2” to kompilacja 19 premierowych utworów, na których usłyszeć będzie można gości zarówno z Poznania, Polski, Europy jak i USA. Na płycie oprócz rapującego Peji usłyszymy: Śliwę, Gandziora, Kroolika Underwood, Pezeta, Trzeci Wymiar, Tewu oraz klasycznych przedstawicieli nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace. Ukoronowaniem europejskiej trasy zespołu jest utwór „Radio Wolna Europa” na którym pojawią się artyści m.in. z Czech, Litwy, Szwecji, Niemiec i Włoch. Krążek promować będą takie klasyki jak: „Ideologia bloków”, „Musisz przetrwać”, „CNO2”, „Hip Hop wciąż żywy”, „The Bridge”czy „Colabo”.

Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest DJ. Decks, autor wszystkich podkładów. Mix to jak w przypadku poprzednich albumów Peji, ekipa WHR. Wszystkie teksty i podkłady na „CNO 2” zostały starannie wyselekcjonowane przez Rycha. I choć okładka jest nawiązaniem do klasycznej produkcji z 1999 roku („Całkiem Nowe Oblicze”) spodziewajcie się najbardziej dojrzałego albumu spośród 5 ostatnio wydanych w ciągu zaledwie 4 lat. „CNO 2” to kontynuacja światopoglądu i obserwacji zaprezentowanych na „Na Serio” i „Reedukacji”.

Premiera płyty odbędzie się 15.09.12 nakładem firmy Fonografika, która odpowiedzialna jest również za jej dystrybucję. Już dziś wiemy, że sprzedażowo nie ustąpi „Reedukacji” a dla fanów SLU będzie nie lada gratką.Przypominamy, że trwa odliczanie do premiery płyty: www.cno2.plCopyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+