RE-TURN TOUR 2011

RE-TURN TOUR 2011 trwa już 4 miesiąc. Zapraszamy na czerwcowe koncerty, których pasmo rozpocznie się już dzisiaj w Lublinie. Miejsca kolejnych imprez możecie na bieżąco sprawdzać w naszym kalendarzu koncertów oraz w specjalnej video zapowiedzi. Będzie naprawdę gorąco! Od września rusza europejska edycja trasy RE-TURN TOUR obejmująca miasta m.in. w: Niemczech, Holandii, Belgii, Anglii i Irlandii. Z kolei w listopadzie odbędzie się druga edycja imprezy "Terrorym Fever" z udziałem zaprzyjaźnionych ekip i gości zza Oceanu. Bądźcie czujni!


Gandzior "Ganda na blokach" - singiel

Z przyjemnością prezentujemy Wam singiel Gandziora z nadchodzącej solowej płyty "Gorące wersy płoną". "Ganda na blokach", bo o tym mowa to kawałek - wizytówka tudzież utwór demonstracyjny mający na celu zachęcić potencjalnych wielbicieli talentu Piotra. Za stronę muzyczna (beat i scratch) odpowiedzialny jest Hirass. Sprawdzajcie też na www.youtube.com/pejaslumsattack, a w późniejszym czasie na portalach, które patronują płycie spod znaku RPS. Pokój!


Peja i Decks nie zwalniają tempa!

Rozpoczęły się przygotowania do kolejnych klipów promujących platynowy album "Reedukacja". Ruszyły również prace nad 12 utworami, które zasilą album "Całkiem Nowe Oblicze 2" . Część pierwsza z lat 98/99 już niebawem doczeka się dwupłytowej reedycji (oryginalny krążek + remixy z nielegala "Otrzuty '99). Peja i Decks nie zwalniają tempa!


Kobra - Gin & Tonic feat. Ramona23, Paluch, My-Key. (prod. FulS)

RPS Enterteyment z dumą prezentuje czwarty klip promujący album Kobry "Na Żywo Z Miasta Grzechu". Oprócz Kobry mamy zwrotki RY 23 i Palucha. Refren popełnił My-Key. Obrazek do utworu "Gin & Tonic" zrealizowała ekipa Wendland Films. Miłego oglądania.


RP: "Rymy, których politycy słuchać nie lubią"

"Wrzucasz kartkę i wybierasz drób" śpiewa Lady Pank o wyborach. "Nie wierzę w drugą Irlandię" rapuje Peja. Nie wszyscy artyści chwalą władzę. Muzyka powinna mieć więcej przekazu. Dlatego twórca powinien mówić o rzeczach ważnych - wyjaśnia "Rz" Peja. Choć jego albumy świetnie się sprzedają, a "Reedukacja" już pięć dni po premierze zyskała status płyty platynowej, zabarwione politycznie utwory rapera trudno usłyszeć w mediach. Zdaniem muzyków stacje emitują takie piosenki niechętnie, bo obawiają się reakcji polityków. Zapraszamy do czytania artykułu rp.pl


Vixen "Rozpalić tłum" - singiel

RPS Enterteyment z dumą prezentuje tytułowy utwór z płyty Vixena „Rozpalić tłum". Przypominamy, że drugi oficjalny krążek naszego artysty puszczamy do sklepów 18 czerwca. Sprawdźcie utwór, który już teraz możecie bezpłatnie odsłuchać na naszym kanale. O tym, że Vixen ma potencjał zarówno jako producent i autor tekstów nie musimy nikogo przekonywać dlatego stawiamy na jego rap i z niecierpliwością wyczekujemy premiery płyty. RPS człowieku!


Dariusz Działek brązowym medalistą MP w rugby!

28 i 29 maja na boisku przy ul. Grunwaldzkiej 244 w Gdańsku do rywalizacji przystąpiły najlepsze męskie drużyny naszego kraju, w składzie których zobaczyliśmy większość kadrowiczów. Tytuł obroniła gdańska Lechia, ale chętnych do sięgnięcia po tegoroczne trofeum nie brakowało a grono zespołów aspirujących do gry o medale było wyjątkowo szerokie. Po raz pierwszy w historii polskiego rugby były to zawody dwudniowe a patronat nad mistrzostwami objął Prezydent Miasta Gdańsk, Paweł Adamowicz. Dlaczego o tym wszystkim piszemy na łamach naszego portalu? Otóż Dariusz Działek bardziej znany pod pseudonimem DJ. Decks jako pierwszoligowy zawodnik rugby drużyny KS Posnania zdobył z kolegami brązowy medal pokonując AZS AWF Gdańsk i jest to pierwszy tak znaczący sukces w olimpijskiej odmianie popularnych „siódemek” (skład siedmioosobowy) w całej historii poznańskiego klubu.


<< Nowsze (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ) Starsze>>


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+