Preorder limitowanej edycji specjalnej SLUMS ATTACK - „CNO2”!

Półtora roku po wydaniu platynowej „Reedukacji” Slums Attack powracają z nowym albumem: CNO2! Limitowana edycja specjalna (2000 sztuk) w preorderze zawiera 2 CD na których znajdują się premierowe utwory wraz z  instumentalami - 2CD. Edycja specjalna jest rozszerzona także o pakiety promocyjne do zakupu których serdecznie zapraszamy. Zamów preorder limitowanej edycji specjalnej CNO2!


Zagłosuj na Peję i Slums Attack - szansa na zwyciestwo!

"Głucha noc, noc głucha..." - tymi słowami Rychu Peja rozpoczyna swoją zwrotkę w niekwestionowanym hicie z albumu "Na legalu". Jak już zapewne część z Was wie, lokalny dziennik wybiera Wielkopolski Przebój Wszech Czasów. Chcesz aby zwyciężyła właśnie nasza "Głucha Noc"? Przyczyń się do tego biorąc udział w głosowaniu. Jak podają organizatorzy: "Aby zagłosować na ten utwór, kliknij przycisk "Lubię to!" na tej stronie." Oddaj swój głos!


Kroolik Underwood i Peja – wspólny klip lada dzień!

Zakończyły się zdjęcia do kolejnego klipu promującego wydany 23 czerwca album Kroolika Underwood „Gentleman Flow”. Obraz do utworu „Fabryka hitów” z gościnnym udziałem Peji ma mieć swoją premierą już wkrótce! – Cieszę się, że zostałem zaproszony jako gość właśnie do tego kawałka – mówi Peja.


Peja wystąpił na Przystanku Woodstock

Tegoroczny Przystanek Woodstock, jak każda z jego edycji, obfitował w wydarzenia niezwykłe. Za takie należy również odczytywać występ na dużej scenie festiwalu jednego z najbardziej popularnych przedstawicieli sceny hip-hop w kraju, Rycha Peji. – Na deskach tego kultowego festiwalu pojawiłem się na specjalne zaproszenie Glacy i My Riot – mówi Peja. – Było to dla mnie olbrzymie wyzwanie. Nieprawdopodobne ilości ludzi, monstrualna scena i nie gasnąca wątpliwość co do tego [...]


Trzeci Wymiar i Tewu na „CNO 2” Slums Attack!

Zapowiada się naprawdę wyjątkowa płyta! Slums Attack od jakiegoś czasu prezentuje kolejnych gości – do znakomitych artystów z kraju i zagranicy, których usłyszymy na „CNO2” dołączą Trzeci Wymiar oraz Tewu! – „CNO2” jest dla nas ważna płytą i chcemy, by pojawili się na niej muzycy oraz składy, które dopełnią swoim stylem naszą koncepcję tego albumu – mówi Rychu Peja.


Kroolik Underwood kolejnym gościem na „CNO 2" Slums Attack!

Dziś poznaliśmy kolejnego polskiego gościa, który pojawi się na najnowszym albumie Slums Attack „CNO2”. W utworze „Samotność po zmroku” wystąpi Kroolik Underwood! Kroolik Underwood to jeden z najbardziej nietuzinkowych muzyków na polskiej scenie hip-hopowej. Wokalista, instrumentalista i producent w jednym 23 czerwca bieżącego roku wydał nakładem RPS Enterteyment swój solowy album zatytułowany „Gentelman Flow”.


Terrorym prezentuje: CNO2, RPS Enterteyment, Partners in Crime

W oficjalnym sklepie internetowym naszej marki odzieżowej TERRORYM pojawiły się nowe koszulki z serii: CNO2 (promująca nadchodzący album Slums Attack), RPS Enterteyment i PARTNERS IN CRIME! Poza tym dostępny cały asortyment poprzedniej kolekcji. Zapraszamy terrorymprodukcja.pl !


<< Nowsze (1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ) Starsze>>


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+