Peja podsumowuje rok 2019

29.12.19 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Siemanko! Szybkie podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy. Zacznę od 14/12/18 - premiera płyty 25_godzin, którą w całości zrobiłem z Magierą. Na krążku kilku gości: Edo G, Clementino, Beteo, Young Igi, Kaz Bałagane, Hellfield, Brahu, Patokalipsa, Kobra, Blokkmonsta, Gandzior, Kafar, Jongmen, DVJ. Rink i DJ. Eprom. Do płyty powstało kilka singli/klipów wyprodukowanych przez Brevko i CrackHouse.Na moje zabrakło klipu do utworu tytułowego i Na tych ulicach. W międzyczasie album 25_godzin zdobył status Złotej Płyty. Zanotowałem też kilka udanych gościnnych udziałów (chronologicznie)

Zagrałem blisko 50 koncertów - głównie autorskich, które promowały płyty G.O.A.T. i 25_godzin. Coraz częściej całkiem live jako Peja & RPS Band głownie w większych obiektach typu poznańska Arena, warszawska Stodoła czy Sala w CK Zamek (Spring Break Festival). Podczas jednego z nich (HIP HOP FEVER 2) odbyła się premiera albumu G.O.A.T. Wręczyliśmy również Złote Płyty za 25_godzinAlbum G.O.A.T. ukazał się 21/09/19 czyli stosunkowo szybko od poprzedniej premiery. Również i tym razem połączyłem siły z Magierą. Na płycie kolejni goście: Hans, Grizzlee, Avi, Sobota, Kacper HTA, Chi Ali, Pih, Dziun, DVJ. Rink oraz Falcon1. Płytę promowały takie utwory jak:

Oraz klipy autorstwa Brevko i Igora Wojtkowiaka.W przygotowaniu klipy do Money Talks oraz Big Rich.

Podczas promocji płyty trafiłem po latach do redakcji cgm.ploraz zadebiutowałem w audycji Numera w radiowej CzwórceW Podsumowaniu portalu poznanskirap.com za 2018 rok zwyciężyłem w kategorii: Wydarzenie Roku (25 lecie SLU), Impreza Roku (25 lecie Arena, Poznań), Teledysk Roku (Głucha Noc 2), Album Roku (25_godzin) oraz Artysta Roku. Poznań wielkie dzięki! Natomiast w Popkillerach 2019 nie otrzymałem ani jednej nominacji w żadnej z wyodrębnionych kategorii. Piękne dzięki:)

Z zagranicznych wydarzeń - obejrzałem koncert Mc Eiht'a w Berlinie oraz występ Ghost Face Killah w Warszawie. Oba całkiem spoko. W międzyczasie zapowiedziałem na początek 2020 roku EP-kę o nazwie 2050.Razem z Arturem Rawiczem rozpoczęliśmy też pracę nad książką. Efekty najpóźniej jesienią wraz z długogrającym albumem.

Trochę liczb: G.O.A.T. zadebiutował na 1 miejscu w zestawieniu OLIS.
Recenzja". Klipy do obu albumów (Amber, Głucha Noc 2, Nie bądź zdziwiony , Game Changer, Akacja) z bardzo dużą ilością wyświetleń w krótkim okresie czasu - od 2 do blisko 6 mln - czego nie odnotowałem przez ostatnich 10 lat a więc od czasu założenia kanału:) Jak nawijałem - "na Insta kolejna stówa..." -powoli zbliżam się do magicznej liczby 200 k followersów:) YT to również przyrost blisko 100 tyś subskrybentów w ciągu ostatnich 12 miesięcy - daje mi na ten moment ponad 460 tyś subów. W ciągu ostatnich 12 miesięcy sprzedałem blisko 40 tyś fizycznych nośników. Duży katalog wydawniczy - oznacza spokojną starość jak to się mówi:) Tyle statystyk.

Na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie w działaniach. Zarówno fanów, słuchaczy jak i artystów, z którymi miałem przyjemność pracować. Niech przyszły rok będzie lepszy niż ten, z którym się już żegnamy. Jeśli oczywiście może być lepiej, bo osobiście niczego bym nie poprawiał ani ulepszał. Pozdro!


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+