Peja podsumowuje rok 2018

02.01.19 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

2018 był dla mnie rokiem ciekawym pod każdym względem. Z natury jestem
osobą pracowitą (choć sam uważam się za lenia- przykład? Brak podsumowań w poprzednich latach:) więc coś tam się jak zwykle u mnie działo. Już na początku roku do sieci wjeżdża kolabo z ekipą Patokalipsa gdzie położyłem gościnkę w utworze (a jak) Otopatopeja.Chwilę później potwierdzam udział w wyprodukowanym przez firmę Jack Vision trzecim sezonie reality - Agent Gwiazdy, który wyemituje stacja TVN. Dla zainteresowanych umowę podpisałem z tą pierwszą firmą a co za tym idzie faktury za udział w programie zostały również wystawione na dane firmy Jack Vision.

Peja potwierdza udział w "Agencie"

Jak co roku 10 stycznia obchodzę kolejną rocznicę w drodze do trzeźwości.Pod koniec lutego startuje pierwszy odcinek programu.A ja nadal bez podwójnej platyny :)8 marca przychodzi na świat mój pierwszy syn Hugo! Życie po raz kolejny nabiera niesamowitego tempa. Brawa dla dzielnej mamy! Duma!
Teraz to już tylko dom, rodzina i trzeźwość bla, bla, bla - i gdzie ten stary Rychu? -internety narzekajo:) tutaj jeden z najbardziej wartościowych wywiadów jakiego kiedykolwiek udzieliłem.A jednak jeszcze w marcu postanowił wejść do studia. Jednego dnia byli tam oprócz mnie m.in Beteo, Edo G, DJ 600 V i Kobra. Niezły cross jak na otwarcie pierwszej sesji.W międzyczasie tworzymy na fb grupę zamkniętą SLU GANG - która obecnie liczy ponad 16 tys „gangusów”.

Przy okazji robimy z Glacą klip do kawałka Życie i Samotność - ciekawostkę stanowi fakt, iż utwór przeleżał w laboratorium ponad półtora roku:) Wyszło super!Z końcem kwietnia wygrywam kilka kategorii w corocznym Podsumowaniu za rok 2017 organizowanym przez poznańskiego.com. A zwycięskie kategorie to: Artysta Roku, Płyta Roku (REMISJA), Wydarzenie Roku (premiera albumu REMISJA), Teledysk Roku (1976 feat. Jan Borysewicz). Wszystkim głosującym w Podsumowaniu jeszcze raz dziękuję. Wszakże to głosy słuchaczy decydują o wygranej w zabawie:)W tym samym czasie odpadam z programu Agent Gwiazdy 3 i był to odcinek nr 10 a wiec finał w zasięgu ręki jak to się mówi:) Polacy płakali a ja powtarzałem - nic się nie stało:)W umowie jednak było, żebym choć raz przyszedł do tej śniadaniówki no to poszedłem - raz na 5 lat można - ostatnio byłem jak promowałem 20 lecie no to teraz przy 25 leciu tez se poszedłem jak na rasowego hipokrytę przystało :)

DDTVN - Peja. Wie co się liczy

Koncert w Poznaniu nad MaltąWjeżdża kolejna goscinka tym razem u Rogala DDL . Ponoć kosior co sądzicie?W studiu trochę przesiaduję ale głównie to piję kawę po nockach z młodym. Przy okazji coś pogrywam sporadycznie. Kolejny już chyba 20 koncert w Londynie na przykład i po raz pierwszy w Szwajcarii.

Mundial- nie przeszkadzaćW międzyczasie wychodzi kawałek Bałagana z moją kolejną gościnką:)Jedno z najważniejszych dla mnie wydarzeń w jakim wziąłem udział tego roku to Monarowisko 2018 - i okrągła 40 rocznica powstania Monaru. Świetny koncert. Pozdrawiam wszystkich.Urlop - praca nad płytą. Z wiosennych sesji zostaje: Amber, Przemoc i Sex oraz Życiówka. Czas wziąć się do roboty. Hiszpańska Marbella nie ułatwia. Warunki są naprawdę trudne.Wracam i powoli nagrywam materiał. Codziennie nowe produkcje od Magiery i bieżące pomysły na kawałki przynoszą spodziewany efekt. W planach próby przed 25 leciem mojej scenicznej przygody z muzyką.1 września najczęściej obchodzę z żoną rocznicę ślubu. Tym razem było podobnie tyle, że wjechał kolejny klip i moja gościnna zwrotka. Gospodarz nie byle jaki bo legenda polskiego rocka- zespół RSC (utwór To taki piękny kraj)Chwilę później wychodzi projekt o nazwie Walka o zmianę gdzie poruszam temat wyjścia z uzależnienia od alkoholu. Polecam i pozdrawiam wszystkich uczestników oraz twórców projektu. Dzięki za zaproszenie.Pod koniec września lecę do Stanów na koncerty w NJ, Nowym Yorku i Chicago. Jak zwykle piękny trip. Pozdrawiam całą załogę. Elo Łysy i Ania!Przy okazji koncertu w Chicago miałem przyjemność uczestnictwa oraz wygłoszenia spikerki podczas mityngu grupy Qvo Vadis. Niesamowite przeżycie. Pogody ducha przyjaciele!
A to już sam koncert:Po powrocie trwają prace przygotowawcze do październikowego koncertu w Arenie (25 lat SLU)Równolegle intensyfikuję pracę studyjną:Jeszcze przed samym koncertem puszczam pierwszy singiel z zapowiadanej płyty 25_godzin, za którą od strony muzycznej odpowiedzialny w całości jest Magiera.Wracam do gry?

Czy Peja właśnie przeżywa swoją drugą młodość?

26/10/18 po raz kolejny gram jubileusz w poznańskiej Arenie. To już 25 lat! Oto wersje z bandem, które graliśmy o 5 rano! Niebawem obszerny materiał z koncertu, który wrzucę na YT.

Prosto z Areny na warsztaty Druga Strona Ulicy.

Premiera utworu Głucha Noc 2.Kolejny feat w kawałku z Young Multim (utwór Podziały)Efekt pracy podczas warsztatów- Druga Strona Ulicy - Sztuka Niepodległa utwór Cytadela.Współpraca z ekipą Pato zobowiązuje. Pato Party 6 w Krakowie plus kolejny wspólny utwór (Tylko zwycięstwo)Do opublikowanego w październiku utworu od Young Igiego gdzie udzieliłem się gościnnie wychodzi klip. Oto Lego!Albumy DDA i Slumilioner wracają do fizycznej sprzedaży. Ten drugi promuje klip do utworu Być i mieć z gościnnym udziałem Dono.Kilka słów przekazu:Kolejne odsłuchy z 25_godzin to utwór tytułowy oraz Życiówka.

W przeddzień premiery płyty 25_godzin wychodzi klip do utworu Amber z gościnnym udziałem Beteo.14 grudnia ukazuje się płyta 25_godzin, którą promują kolejne utwory: Uważaj czego sobie życzysz feat. Edo G, Clementino & DJ. Eprom, oraz Przemoc i Sex feat. Hellfield

I to w zasadzie wszystko. Zagrałem około 40 koncertów koncentrując się głównie na trzech projektach (poza Mundialem) dom, płyta i koncert w Arenie. Mój syn ukończy za chwilę 10 miesięcy. Płyta wydana po 18 miesięcach od poprzedniej spełnia moje oczekiwania pod każdym względem a koncert z okazji 25 lecia mojego grania wyszedł zajebiście. Czego zatem chcieć więcej? Mawiają, że gdy zdrowie dopisuje reszta układa się sama. Zdrowia zatem życzę Sobie i Wam wszystkim w nadchodzącym 2019 - tym przychylnym mi mordom i tym nieprzychylnym również aby ujadali z równym zapałem co w kończącym się 2k18 - obyście tylko nie przegapili własnego życia koncentrując się na aktywności innych w myśl zasady iż tylko przegrani koncentrują się na zwycięzcach. Pamiętajcie, że zarówno ja jak i inni zwycięzcy koncentrujemy się wyłącznie na wygranej:) Pozdrawiam ze słonecznej Barcelony. Rich

PS. A nie mówiłem, że ze mnie leń? Sierpień 2017


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+