XX-lecie SLUMS ATTACK: charytatywna zbiórka i Drużyna Szpiku!

10.10.13 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Peja, który wspiera Fundację Małopolskie Serce i pełni funkcję jej ambasadora postanowił zorganizować charytatywną zbiórkę podczas koncertu z okazji XX-lecia Slums Attack. Natomiast za sprawą DJa Decksa na jubileuszowym koncercie pojawi się Drużyna Szpiku. Wydarzenie będzie miało miejsce 26 października w poznańskiej Hali Arena.

Tytuł Ambasadora Fundacji Małopolskie Serce Peja otrzymał w maju bieżącego roku. „(…) za otwartość i zaangażowanie w pomoc podopiecznym fundacji, udział w wielu akcjach charytatywnych oraz wspieranie i pomaganie fundacji” – uzasadniał Zarząd Fundacji.

Raper postanowił wesprzeć małopolską inicjatywę podczas odbywającego się 26 października koncertu jubileuszowego z okazji 20lecia działalności Slums Attack. – Zorganizujemy specjalną zbiórkę charytatywną, zaś zebrane środki przeznaczymy na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji. Pod jej skrzydłami znajduje się obecnie trójka chorych dzieci: Błażej Frączek, Monika Kakuba i Maciuś Pieniążek. Historię każdego z nich możecie poznać odwiedzając stronę: www.fundacjams.pl. – dodaje.To nie wszystko. Od dwóch lat w Drużynę Szpiku zaangażowany jest Darek Działek, czyli DJ DECKS. To właśnie On zaprosił szpikowy team na jubileusz 20lecia legendarnej formacji Slums Attack.


– Dla nas to wielka radość i ogromne wyróżnienie, bowiem zdajemy sobie sprawę z artystycznego dorobku zespołu i tysięcy fanów za nim stojących. To także wielkie wyzwanie i jeszcze większe zadanie. Chcielibyśmy zaprosić fanów Slums Attack, aby jubileusz uczcili naprawdę wyjątkowo, będąc na koncercie, czy np. zostając potencjalnym dawcą szpiku i wykazaniem gotowości do uratowania chorego i bezbronnego człowieka – mówi Dorota Raczkiewicz szefowa Drużyny Szpiku. – DJ DECKS jest najlepszym przykładem, że można połączyć życie rodzinne z aktywnością muzyczną, sportową i gotowością niesienia pomocy. Mamy nadzieję, ze fani Ryśka i Dariusza otworzą oczy, uszy, serducha i zechcą nas przyjąć, posłuchać i w końcu dołączyć do Drużyny Szpiku. Jesteśmy przekonani, że to byłaby najpiękniejsza forma upamiętnienia tych 20 lat działania formacji. Będziemy razem z muzykami na Was czekać w Arenie, gdzie z przyjemnością Wam o wszystkim opowiemy – dodaje.

Przypomnijmy, koncert jubileuszowy z okazji 20lecia Slums Attack odbędzie się 26 października w Hali arena w Poznaniu. Bilety na koncert można kupić, korzystając ze strony www.ticketpro.pl oraz w sklepie Vert i Unhuman w Poznaniu.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+