Slums Attack feat. ONYX & TEWU - "Colabo"

25.08.13 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

W sieci pojawił się długo oczekiwany klip do utworu „Colabo” z ostatniej płyty Slums Attack zatytułowanej „CNO2”. „Colabo” to wspólny utwór SLU, legendy rapu ONYX oraz Tewu. Obraz jest podsumowaniem niezwykłej historii współpracy tych artystów.

– Całość kręcona była w surowych warunkach, na trasie, w pomieszczeniu z green screenem, co znacznie ogranicza obraz, więc działaliśmy naprawdę prężnie, aby ten klip był fajnym wspominkowym tematem ukazującym historię tej współpracy – mówi Peja. – Koncerty w Poznaniu i Warszawie, wspólne nagranie oraz zilustrowanie wspomnień Fredra z przyjazdu do Polski i moimi z wyjazdem do Stanów. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego – dodaje raper.


W wywiadzie dla poznanskirap.com Peja i Decks przyznali, że będą jeszcze realizować klipy do płyty „CNO2” (utwory „Zona” z Glacą i „Ideologia bloków” z Pezetem). Jest również pomysł na oldschoolowy obrazek, który miałby promować reedycję płyty „Całkiem Nowe Oblicze/Otrzuty”. Zespół zgrywa archiwalne taśmy, z których powstanie klip do wybranego utworu.

SLU nie rezygnują też z produkcji klipu do kawałka „Rehab” z gościnnym udziałem Kaliego z płyty „Reedukacja”. – Wszystko to w aurze jubileuszu, żeby wynagrodzić fanom, że tyle lat nas wspierają – pointuje Peja.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+