Peja prowadzi warsztaty dla raperów!

15.08.13 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Dziś i jutro (15 i 16 sierpnia) w Poznaniu odbywają się organizowane przez Akademię Menedżerów Muzycznych warsztaty Dobry MC prowadzone przez Peję. Inicjatywa ma rozwijać zarówno techniczne, jak i biznesowe umiejętności młodych raperów.

– Mimo, że zmienia się prowadzący, to formuła warsztatów pozostaje bez zmian. Cały czas są to warsztaty menedżersko–techniczne dla świadomych MC – mówi Przemysław Kubajewski, koordynator akcji Dobry MC. – Nowością jest jednak, że uznany raper poprowadzi zajęcia w pojedynkę. Akurat w tym przypadku nie ma co się dziwić, w końcu Rychu oprócz tego, że jest już legendą polskiej sceny rapowej, to dodatkowo znany jest ze swojej skuteczności biznesowej i promocyjnej. Podczas warsztatów w Poznaniu, Peja przeprowadzi wykład menedżerski, zdradzi wiele tajników skutecznej promocji i działań branżowych i oczywiście udzieli wszystkim przybyłym wielu wskazówek na temat ich techniki, tekstów i flow – dodaje.

Warsztaty Dobry MC, w które zaangażowali się dotychczas Fokesu, Peja i Bisz cieszą się dużym zainteresowaniem. To podsunęło organizatorom pomysł, by pójść o krok dalej – w październiku, tym razem w Krakowie, odbędzie się pierwsza edycja warsztatów Dobry DJ dedykowanych DJ`om hip-hopowym, które także oprócz wiedzy technicznej, będą rozwijały w kierunku menedżerski biznesowym.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+