Slums Attack, Śliwa i Kroolik Underwood wspólnie na KODEX 5

08.08.13 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Silna, wielkopolska reprezentacja pojawi się gościnnie na najnowszym kolejnym wydawnictwie ekipy White House - „Kodex 5”. To Slums Attack wspólnie ze związanymi z RPS Enterteyment Śliwą i Kroolikiem Underwood

- Z przyjemnością nagramy coś dla chłopaków z White House – komentuje Peja. – Bit już wybrany, cieszę się, że będziemy mogli zrobić to w doborowej obsadzie ze Śliwą i Kroolikiem Underwood. Z White House pracujemy też nad moim solowym krążkiem „Książę aka. SLUMILIONER”, którego premierę planuję pod koniec roku. Zamknąłem już niemal wszystkie teksty i planuję wejść do studia – dodaje.

Peja zdradza także, że nagrał gościnne zwrotki napływy: Dixon 37, Azyla, Gontara i RDW. Poza tym raper cały czas intensywnie pracuje nad tegorocznymi obchodami 20lecia Slums Attack, których najważniejszymi punktami będzie płyta zatytułowana „20/20 Evergreen” oraz specjalny koncert promocyjne w poznańskiej Hali Arena 26 października. Bilety można zakupić na www.ticketpro.pl, w sklepach w Poznaniu: Unhuman ul. Długa 13 i Vertshop ul. Półwiejska 20 oraz w sieci sklepów Empik i Media Markt.

Ceny biletów:

- 55zł - od 1 czerwca
- 65zł - od 1 września
- 70zł - w dniu imprezy 26.10.13.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+