„COLABO” wspólny klip SLU i ONYX już wkrótce!

22.07.13 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Od dłuższego czasu trwają prace nad klipem do utworu „Colabo”, który pojawił się na ostatniej płycie Slums Attack zatytułowanej „CNO 2”. To wspólny utwór SLU oraz legendarnej ekipy z Nowego Yorku - ONYX. Do refrenu Slumsi zaprosili ekipę TEWU. Obraz ma być podsumowaniem niezwykłej historii współpracy tych artystów.

– Jesteśmy na etapie zmian montażowych przy klipie do „Colabo” z udziałem ONYX i TEWU – mówi Peja. – Zmiany są niezbędne, całość kręcona była w surowych warunkach, na trasie, w pomieszczeniu z green screenem, co w znacznym stopniu utrudniło nam szybka realizacje projektu. Działamy naprawdę prężnie, aby ten klip był fajnym wspominkowym tematem ukazującym historię tej współpracy. Koncerty w Poznaniu i Warszawie, wspólne nagranie oraz zilustrowanie wspomnień Fredro z przyjazdu do Polski i moimi z wyjazdem do Stanów. Premiery klipów idą w kolejności jaką zaplanowaliśmy. Wiem, że rejestrowaliśmy ujęcia pod koniec marca, mimo to podtrzymuje, iż nigdy nie podawaliśmy realnej daty premiery klipu, dlatego proszę o jeszcze trochę cierpliwości a raczej wyrozumiałości – dodaje raper.


W wywiadzie dla poznanskirap.com Peja i Decks przyznali, że będą jeszcze realizować klipy do wydanej przez Fonografikę płyty „CNO2” (utwory „ZONA” z Glacą i „Ideologia bloków” z Pezetem). Jest również pomysł na oldschoolowy obrazek, który miałby promować reedycję płyty „Całkiem Nowe Oblicze/Otrzuty”. Zespół zgrywa archiwalne taśmy, z których zmontują część ujęć na klip do wybranego utworu/zwrotek.

SLU nie rezygnują też z produkcji klipu do kawałka „Rehab” z gościnnym udziałem Kaliego z płyty „Reedukacja”. Jeśli tylko znajdziemy czas by ustawić się z Kalim na zrobienie tego klipu, nie widzę żadnych przeciwskazań. – Wszystkie te projekty chcemy zrealizować przy okazji jubileuszu, by wynagrodzić fanom wieloletnie wsparcie – pointuje Peja.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+