Peja poprowadzi warsztaty Dobry MC

01.07.13 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Zespół Akademii Menedżerów Muzycznych rusza z kolejną edycją warsztatów DOBRY MC, skierowanych do hip-hopowców. Tym razem w rolę wykładowcy wcieli się Peja. Warsztaty odbędą się 15 i 16 sierpnia w Poznaniu (dokładną lokalizację podamy wkrótce) – będzie to z pewnością mocna końcówka wakacji.

– Mimo, że zmienia się prowadzący, to formuła warsztatów pozostaje bez zmian. Cały czas są to warsztaty menedżersko–techniczne dla świadomych MC – mówi Przemysław Kubajewski, koordynator akcji Dobry MC. – Nowością jest jednak, że uznany raper poprowadzi zajęcia w pojedynkę. Akurat w tym przypadku nie ma co się dziwić, w końcu Rychu oprócz tego, że jest już legendą polskiej sceny rapowej, to dodatkowo znany jest ze swojej skuteczności biznesowej i promocyjnej. Podczas warsztatów w Poznaniu, Peja przeprowadzi wykład menedżerski, zdradzi wiele tajników skutecznej promocji i działań branżowych i oczywiście udzieli wszystkim przybyłym wielu wskazówek na temat ich techniki, tekstów i flow – dodaje.


– Już wiemy, że zainteresowanie jest bardzo duże, dlatego prosimy o świadomą rejestrację, by nie zajmować miejsc zainteresowanym – kontynuuje Przemysław Kubajewski. – O uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność wpłat. Przyjmiemy tylko 30 osób.

Rejestracja na warsztaty: http://www.akademiamm.pl/dobry-mc/

Jeśli chcesz o coś zapytać napisz (dobrymc@akademiamm.pl) lub zadzwoń (797 209 787)


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+