RPS feat. White House płyta jeszcze w tym roku!

21.03.13 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

To już potwierdzone informacje: Peja pracuje nad kolejnym solowym albumem! Nowy album RPS feat. White House będzie zatytułowany „Książę aka. SLUMILIONER” i najprawdopodobniej ukaże się pod koniec 2013 roku

– Nad nowym solowym materiałem myślałem już od dłuższego czasu – mówi Peja. – Zdecydowałem się na współpracę z White House, wspólnie wyprodukujemy ten album. Oni dają bity, ja nagrywam zwrotki. Chłopaki zawsze robiły dużo muzy na moje solowe płyty, ale po raz pierwszy powierzyłem im wykonanie całości materiału. Tytuł mojego najnowszego krążka, to „Książę aka. SLUMILIONER” – dodaje.Nowy krążek RPS ma ukazać się pod koniec bieżącego roku. Przypomnijmy, Peja jako RPS, czyli Rychu Peja SoLUfka ma na swoim koncie trzy solowe płyty: „Styl życia G’N.O.J.A” z 2008, „Na serio” z 2009 i „Czarny wrzesień” z 2010.


White House, to duet polskich producentów hip-hopowych założony w 1997 roku we Wrocławiu. Tworzą go Łukasz „L.A.” Laskowski oraz Tomasz „Magiera” Janiszewski. Projekt ma na koncie współpracę z czołowymi polskimi raperami i nie tylko, gdyż do współpracy przez White House zapraszani są różni muzycy. Największą popularność formacji przyniosły trzy pierwsze płyty („Kodex”, Kodex 2 [„Proces” i rozszerzenie, czyli „Suplement ” oraz Kodex 3: Wyrok ”). W ubiegłym roku White House wydali bardzo dobrze przyjętą, szóstą po „Poetach”, płytę „Kodex 4”.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+