„Radio Wolna Europa" - żadnych granic dla Slums Attack (Klip)

02.02.13 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Dostępny jest już długo oczekiwany klip do utworu „Radio Wolna Europa” z najnowszej płyty Slums Attack, „CNO2”. Przypomnijmy, w pierwszym singlu z ostatniej płyty SLU pojawiło się dziesięciu gości, w tym aż dziewięciu z zagranicy. Zdjęcia do klipu powstały w sześciu europejskich miastach!

– Utwór „Radio Wolna Europa” to ukoronowanie naszej europejskiej trasy i ukłon w stronę artystów, których poznaliśmy grając koncerty za granicą – mówi Peja. – Udało nam się nagrać zajebisty numer, następnie wystąpić wspólnie na scenie (Terrorym Fever 3) teraz przyszedł czas na premierę klipu, na którym pracujemy od 2 miesięcy. Obraz do „RWE” powstawał jak dotąd w Poznaniu, Berlinie, Brukseli, Amsterdamie, Hadze i Neapolu, gdzie kręciliśmy ujęcia z rapperem Clementino. Zachęcam do sprawdzenia – dodaje.„Radio wolna Europa: to pierwszy singiel promujący wydaną w połowie września płytę „CNO2” Slums Attack. W utworze gościnnie występują: DeFuckTo (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC i Loo (Belgia), Shazaam (Szwecja), Hijack (UK) oraz Gandzior – „Radio Wolna Europa” jest długim, ale bardzo ciekawym i niezwykle ważnym utworem – mówi Peja. Udowadniamy, jak bardzo ponadnarodowy, a co za tym idzie uniwersalny jest sam hip-hop. Utwór stanowi kontynuację wątku z „Reedukacji” („Głos Wielkopolski”) tylko w międzynarodowej obsadzie. Planujemy jeszcze trzecią część o wymownym tytule „Teraz Polska”, ale to już przy następnej płycie – dodaje raper.


Premiera płyty „CNO2” odbyła się 15.09.12 nakładem firmy Fonografika, która odpowiedzialna jest również za jej dystrybucję.


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+