Nowa płyta Slums Attack już za 10 dni!

05.09.12 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Dokładnie za dziesięć dni, 15 września na rynku pojawi się najnowsza płyta legendy polskiego rapu, Slums Attack. Album osiągalny póki co w przedsprzedaży „CNO2” zajmuje pierwsze miejsce na liście TOP 50 najczęściej sprzedawanych płyt sieci Empik!

Na płytę „CNO2” złożyło się 19 premierowych utworów, na których usłyszeć będzie można gości zarówno z Poznania, Polski, Europy jak i USA. Na płycie, oprócz rapującego Peji usłyszymy: Śliwę, Gandziora, Kroolika Underwood, Pezeta, Trzeci Wymiar, Tewu oraz klasycznych przedstawicieli nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace. Ukoronowaniem europejskiej trasy zespołu jest utwór „Radio Wolna Europa”, na którym pojawią się następujący artyści: Defuckto (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC (Belgia), Gandzior (Polska:), Loo MC (Belgia), Shazaam (Szwecja) i Hijacjk (Anglia).

Dzień przed premierą, 14 września w poznańskim klubie Eskulap odbędzie się impreza promocyjna, którą poprowadzi DJ Rink. Na deskach klubu pojawią się zaproszeni na płytę "CNO2" goście. Start o 20:00, wstęp - 15 zł.

Ponadto, Slums Attack zachęca swoich fanów do specjalne akcji promocyjnej! 14 i 15 września we wskazanych miastach przez cały dzień na telebimach będzie wyświetlana reklama albumu. Zespół zaprasza do gromadzenia się pod telebimami i robienia pomysłowych zdjęć a następnie wysyłanie ich na adres: calkiemnoweoblicze2@gmail.com

Akcja odbywa się w następujących miastach:

1. Rumia przy ulicy Żwirki i Wigury 1                   czynny w godzinach 6.00-23.00
2. Łódź ul. Piotrkowska / Mickiewicza                   czynny w godzinach 6.00-23.00
3. Katowice Galeria Skarbek                         czynny w godzinach 6.00-24.00
4. Szczecin Plac Żołnierza                           czynny w godzinach 6.00-24.00
5. Poznań Stary Browar                             czynny w godzinach 6.30-22.00
6. Poznań AWF Grand ul. Królowej Jadwigi               czynny w godzinach 6.30-22.00
7. Kraków ul. Karmelicka - teatr Bagatela                czynny w godzinach 6.00-22.00
8. Warszawa PL. Zawiszy / Sobieski                     czynny w godzinach 7.00-23.00
9. W Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 32/ 10 Lutego           czynny w godzinach 6.00-24.00

Slums Attack będzie podpisywało nowy album "CNO2" 15 września o godzinie 11:00 w Media Markt Poznań Centrum handlowe M1 oraz 16 września o godzinie 17:00 w Media Markt Poznań King Cross Marcelin. Zapraszamy!– Choć okładka płyty „CNO2” jest nawiązaniem do klasycznej produkcji z 1999 roku, czyli płyty „Całkiem Nowe Oblicze”, należy spodziewać się najbardziej dojrzałego albumu spośród pięciu ostatnio wydanych w ciągu zaledwie czterech lat – mówi Peja. – „CNO 2” to kontynuacja światopoglądu i obserwacji zaprezentowanych na „Na Serio” i „Reedukacji”. Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest DJ. Decks, autor wszystkich podkładów. Mix to, jak w przypadku poprzednich moich albumów, ekipa WHR – dodaje raper.

Krążek promować będą takie klasyki jak: „ZONA” z featuringiem Glacy (My Riot), „Ideologia bloków” z gościnnym udziałem Pezeta, „Musisz przetrwać”, „CNO2”, „Hip Hop wciąż żywy” z Trzecim Wymiarem, „The Bridge” z Masta Ace czy „Colabo” z ONYX i Tewu.

Tracklista:

CNO2
Podły POPIS
Ideologia bloków feat. Pezet
Musisz przetrwać
Gigant feat. Śliwa
Dom zły
ZONA feat. Glaca (My Riot)
Colabo feat. Onyx & Tewu
Samotność po zmroku feat. Kroolik Underwood
HIP HOP wciąż żywy feat. Trzeci Wymiar
Na celowniku
The Bridge feat. Masta Ace
Gzyms
Radio Wolna Europa feat. DeFuckTo, Azyl, Sniper, Clementino, R-MC, Gandzior, Loo-MC, Shazaam, Hijack
To miasto…
Witamy w syfie (Staszica story 5)
Żeby Polska
Acid King
Reprezentujemy HIP HOP

Płytę już można zamawiać w specjalnym preorderze. – Edycja specjalna w preorderze zawiera dwie płyty CD, na których znajdują się premierowe utwory plus drugi CD z instrumentalnymi – mówi Peja. – Edycja specjalna jest rozszerzona także o pakiety promocyjne. – Tytułowe oblicze ma odnosić się do rymów, stylu muzycznego oraz kooperacji z innymi hip hopowymi ekipami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Długo pracowaliśmy nad tym albumem. Chcemy pokazać, że „Reedukacja” nie była jednorazowym strzałem, że SLU nie stoi w miejscu, że wciąż się rozwijamy i nadal podnosimy poprzeczkę sobie oraz innym – dodaje muzyk.

Premiera płyty odbędzie się 15.09.12 nakładem firmy Fonografika, która odpowiedzialna jest również za jej dystrybucję.

Preordery:
SLUMS ATTACK - „CNO2” (1CD)
RapSzop: Slums Attack "CNO2"

Odliczanie: www.cno2.plCopyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+