Glaca kolejnym gościem na płycie Slums Attack!

11.07.12 przez Łudzik Podaj dalej

Miniaturka

Slums Attack ogłasza kolejnego gościa na oczekiwanym albumie „CNO2”. Będzie nim doskonale znany na polskiej scenie Glaca, lider My Riot. Premiera albumu „CNO2” już 15 września, Peja odsłania kolejne szczegóły dotyczące płyty.

– Cieszę się, że znów zrobimy coś razem – mówi Peja. – Glaca pojawi się gościnnie w utworze „ZONA”. „CNO2” będzie zawierać 19 premierowych utworów. W dniu premiery planujemy konferencję prasową a wieczorem tradycyjny już bankiet. Przez pierwsze dwa dni od premiery będziemy podpisywać nowy album w sklepach muzycznych na terenie Poznania.. Jeśli chodzi o kwestie muzyczne, wszystkie bity wyprodukował DJ. Decks, za miks odpowiedzialna jest ekipa White House Records, czyli Magiera i LA., duet z Wrocławia. Zrobiliśmy też grupowe foto, które znajdzie się na froncie okładki i będzie odwzorowaniem i celowym nawiązaniem do klasycznej okładki płyty „Całkiem Nowe Oblicze” z 1999 roku. Oprócz uczestników tamtej starej sesji pojawią się nowi ludzie, również ci, którzy muzycznie wychowywali się na pierwszej części „CNO” z 1999 – dodaje raper.

Premiera „CNO2” już z dwa miesiące, 15 września. Glaca, to kolejny po raperach zza oceanu takich, jak Masta Ace i ONYX oraz polskich artystach, jak choćby ogłoszony niedawno Pezet czy Śliwa mocny akcent wydawnictwa. Na początku kolejnego tygodnia Slums Attack ujawni kolejnych gości.

Ruszyła także machina promocyjna płyty. – Koncerty promujące krążek „CNO2” są już zabookowane niemal do końca roku, jeśli ktoś jest zainteresowany, niech się śpieszy! – mówi Peja.

Przypominamy, że trwa odliczanie do premiery płyty: www.cno2.pl


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+