Konferencja, bankiet i spotkania z okazji premiery "Reedukacji"

24.02.11 przez Darek96 Podaj dalej

Miniaturka

Między 4 a 5 marca br Peja i Decks zaplanowali szereg imprez promocyjnych związanych z premierą ich nowej płyty „Reedukacja”. Najpierw chłopaki udzielą szczegółowych informacji dotyczących pracy nad płytą, jej zawartością oraz planami związanymi z trasą koncertową. Spotkanie dla przedstawicieli radia, gazet, portali oraz TV wystartuje od godz. 13.00 w sali Kaponiera na 1 piętrze hotelu Sheraton przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy zacnych reporterów.

Tego samego dnia od godz. 21.00 SLU będą gospodarzami bankietu z okazji premiery płyty, który odbędzie się w poznańskim klubie Alcatraz. Na zaproszenie muzyków pojawi się czołówka polskiego rapu w tym goście, którzy udzielili się na płycie. Podczas imprezy nie zabraknie wykonań na żywo i samego odsłuchu płyty. Przewidziana jest również obecność mediów. Ty również możesz przyjść na tę imprezę.
O godz. 13.00 w sobotę na terenie Media Marktu M1 przy ul. Szwajcarskiej 14 odbędzie się pierwsze ze spotkań z fanami, podczas, którego zespół opowie o płycie, którą ochoczo będzie też podpisywać. Powtórka tej samej akcji przypada na godz. 17.00 na terenie Media Marktu w King Crossie przy ul. Bukowskiej 156. Wypatrujcie nas na plakatach reklamowych i telebimach większych miast. To będzie udany weekend!


Copyright © www.PejaSlumsAttack.pl 2006-2015. All rights reserved.
Created by Ka-Design.pl
Google+